Contact

Door onderstaand formulier in te vullen kunt je Waterscouting Miguel Pro een bericht sturen. We zorgen ervoor dat je spoedig een reactie ontvangt. Uiteraard kunt je ook direct contact opnemen.Contact

Bezoekadres

Nieuwe Havenweg 86, Arnhem

Postadres
Heirweg 58, 6852 CK te Huissen

Robben

Zaterdag 10:00 – 12:30 uur

Tobias van der Vorst robben@miguelpro.nl

Erika Geuze robben@miguelpro.nl

Vikingen

zaterdag 12:00 – 15:00 uur

Maik Groeneveld vikingen@miguelpro.nl

Arjan de Jong vikingen@miguelpro.nl

Wilde Vaart

vrijdag 20:00 – 21:30 uur

Teamleider Marijn Geers wildevaart@miguelpro.nl

Stam
stam@miguelpro.nl

Maaslanders
maaslanders@miguelpro.nl

Groepsraad
voorzitter Martijn Pas martijn.pas@miguelpro.nl

Verenigingsbestuur
voorzitter Bernd Huibers bernd.huibers@miguelpro.nl

algemeen lid Walter Sietinga walter.sietinga@miguelpro.nl

Penningmeester

Michiel Bosveld, 06-19578645, michiel.bosveld@miguelpro.nl
bankgegevens: NL60RABO0161071937 ten name van Miguel Pro Waterscouting te Huissen

Contactformulier