Contact

Door onderstaand formulier in te vullen kunt je Waterscouting Miguel Pro een bericht sturen. We zorgen ervoor dat je spoedig een reactie ontvangt. Uiteraard kunt je ook direct contact opnemen.Contact

Wil je een goede indruk krijgen van onze club, neem dan een kijkje in onze uitgebreide foto collectie.

Postadres
Heirweg 58, 6852 CK te Huissen

Robben

Draaien op zaterdag ochtend van 10:00 – 12:30 uur

Tobias van der Vorst robben@miguelpro.nl

Erika Geuze robben@miguelpro.nl

Vikingen

Draaien hun opkomst op zaterdagmiddag van 12:00 uur – 15:00 uur

Maik Groeneveld vikingen@miguelpro.nl

Tom Droste vikingen@miguelpro.nl

Wilde Vaart

Draaien hun opkomst op vrijdagavond van 20:00 uur 21:30 uur

Teamleider Marijn Geers marijn.geers@miguelpro.nl

Stam
stam@miguelpro.nl

Maaslanders
maaslanders@miguelpro.nl

Groepsraad
voorzitter Bernd Huibers bernd.huibers@miguelpro.nl

Verenigingsbestuur
voorzitter Bernd Huibers

Secretaris John Leenders.

Penningmeester

Michiel Bosveld, 06-19578645, michiel.bosveld@miguelpro.nl
bankgegevens: NL60RABO0161071937 ten name van Miguel Pro Waterscouting te Huissen

Klusteam

Martijn Pas martijn.pas@miguelpro.nl

Marijn Geers

Contactformulier

Jouw naam (verplicht)

Jouw e-mail (verplicht)

Onderwerp

Jouw bericht